| Christyne a întrebat:

Sunt eleva la Scoala de Arte si Meserii in clasa a 11a.Ma pot muta de la anul la seral?

3 răspunsuri:
| cotzobel a răspuns:

Da te poti muta... din cate stiu eu, vei da niste examene, la materiile pe care le vei face, sunt usoare testele. o prietena de-a mea a intrat la seral, are 25 de ani, si a dat niste teste, si a trecut cu brio.acum e elevabig grin invata dupa amiaza.trebuie sa te interesezi la ce licee ai seralul...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sigur că poți cu condiția să te interesezi la Inspectoratul Școlar de la tine din localitate care sunt liceele care au acestă formă de învățământ.
Îți poate fi de folos: www.edu.ro
Multă baftă.
Pa, pa.

| Slowmotioon a răspuns:

Pai nu prea mai cred, din cate am inteles nu se mai face seral-ul! Totusi ai puteaa, daca sa-r mai face!winkingsper ca te-am pputut ajuta!