| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in anul 3 la facultate si urmeaza sa dau o restanta din anul 2 cu studentii din anul 2. Daca nu o iau, pot sa o mai dau saptamana viitoare? Aceasta fiind saptamana restantelor. Mentionez ca restanta e platita.

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Ai trecut prin 3 ani de facultate si 40 de examene si nu sti cum se da o restanta? Nu ai structura sesiunilor? Nu ai posibilitatea sa dai un mail profului pe platforma? Eu refuz sa cred ca esti atat de incapabil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vezi ce zice profu in primul rand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap. Dar trebuie sa o mai plătești încă o data sa o dai