| AlexMoss a întrebat:

Buna trebuie sa fac o compunere si nu stiu ce sa scriu vreau sa-mi dati niste idei si despre ce sa povestec.
Compunerea trebuie sa fie una descriptiva de tip tablou in care sa prezint jungla de pe venuslaughing
Si vreau si eu niste idei.
Precizez ca nu vreau sa-mi dati compunerea doar cateva idei si 2 figuri de stil pe care sa le folosesc, NU compunerea.

Răspuns Câştigător
| YoYoLicious a răspuns:

Ce era acest loc minunat, fabulos, de povesti? Copacii aveau trunchiuri inalte, violete, pareau impunatori, insa tremurau la orice adiere usoara. Era o desfatare pentru privirea mea. Totul era minunat. Am inchis ochii, iar celelalte simturi parca s-au trezit din letargie. Un miros ciudat, placut, ma invaluia usor, dandu-mi un sentiment de confort, de fericire....meh, mi-e somn laughing ai prins ideea, cred

1 răspuns:
| alleexxaannddrraa a răspuns:

Era un loc minunat, fabulos...