| Pitic a întrebat:

Sunt la facultate anul 1 si regret ca m-am inscris la aceasta facultate din urmatoarele motive:
1 materiile sunt grele si toate au legatura cu matematica iar eu nu stiu matematica absolut deloc, am fost pe filologie in liceu.
2 sunt la taxa
3 nu cred ca voi reusii sa fac ceva pe viitor cu aceasta facultate.
mi-as fi dorit sa dau la psihologie dar facultatea este la distanta foarte mare pentru a face naveta si nu ma pot muta in alt oras.
imi este foarte greu si nu stiu ce sa fac. ma gandeam sa renunt

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Renunta, nu toti oamenii pot fi invingatori. Asta este realitatea, asta este viata.

| ElementX a răspuns:

Dar ce facultate faci?