| RaZzzWaNnn a întrebat:

Sunt la un liceu teoretic si urmez o clasa de mate-info intensiv. Ma pasioneaza informatica. As vrea niste pareri despre ce ar trebui sa urmez mai departe. Sunt foarte debusolat cu privinta la ce ar trebui sa urmez. Cel mai convingator primeste funda!

Răspuns Câştigător
| cretuvasile a răspuns:

Fii atent la ce-ti spun. Daca esti pasionat de calculatoare, urmeaza mai departe ceva in domeniul asta, deoarece am vazut un reportaj semnt CNN, in care erau prezentate primele 10 joburi cu viitor.Domeniul IP era primul si daca esti talentat, si primesti o oferta de lucru in America (preferabil S. U. A. sau Canada) te-ai facut om pe viata.Momentan la Facebook(din cate am auzit)se plataeste cel mai bine, deoarece sunt intr-o crestere (nu mai am cuvinte). Merit funda?

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Daca faci mate-info intensiv si daca te pasioneaza informatica atunci raspunsul logic este mergi la informatica!