| Ellyas a întrebat:

Sunt pe ultima sută de metri să termin clasa 12 și aș dori să depun actele la Facultatea de Business și Turism din România,a mai învățat cineva acolo,sau poate învață acum,cum e, aș dori să aflu cum se face admiterea, ce taxe sunt și cum stau cu cazarea (o oferă sau nu ), sau poate îmi puteti recomanda o altă facultate tot ce ține de turism care oferă cazare? Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Facultatea in sine e simpluță (de absolvit) dar ce faci DUPĂ?