| BruneTTe a întrebat:

Sunt site-uri unde nu poti sa copiezi informatia prin "copy".Am nevoie de textul de aici: http://www.mymed.ro/volemia-compozitia-sangelui-plasma.h tml (stergeti voi spatiul din html ca TPU modifica link-ul si nu se poate intra direct :| ) si nu stiu cum sa fac. E vreo modalitate? Multumesc!

3 răspunsuri:
| BluishAngel a răspuns:

Pur si simplu nu se poate sad Va trebui sa cauti alt site.Nu este nicio modalitate de a da "copy+paste" la acesta.

| ICEbalI a răspuns:

Apesi CTRL+U si apare sursa HTML, de unde copiezi tot ce vrei.

| BruneTTe explică (pentru ICEbalI):

Am facut cum ai zis si mi-a aparut asta straight face
"Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL"...