| alecsme a întrebat:

Sunt student in primul an la Univ Romano-Americana la IFR. Cine stie daca la sesiunea din iarna am o restanta este obligatoriu sa dau restanta in sesiunea de restante din septembrie¿ Sunt plecat mai mereu si nu am timp sa ma informez despre lucrul acesta iar in perioada in care se dau restantele nu sunt in tara. Funda pentru cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce nu te inscrii la o facultate unde poti sa frecventezi cursurile si sa-ti dai examenele? Oops! Nu faci fata?