| anonim_4396 a întrebat:

Suntem o familie din Bacau care incercam sa ajutam copii din familii defavorizate. Aveti lucrusoare care nu va mai trebuiesc, pentru copii de clasa I? Aveti electrocasnice, mobilier care nu va mai este de folos? Doriti sa ajutati printr-un gest mic pe cei nevoiasi? contactati-ne la tel.0726422186

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este a doua oara, la interval scurt de cand postezi anuntul care, NU este unul credibil pentru ca, lasa loc intrebarii firesti : "de ce familia din Bacau nu ajuta ea, insasi?" sau, " de ce nu apeleaza la ONG-uri care au ca obiect de activitate tocmai ajutorarea acestor copii defavorizati?"

| mirella_4348 a răspuns:

Noi incercam sa ajutam acesti copii prin banii pe care-i obtinem din vanzarea cartilor scrise de sotul meu, si din care vom cumpara uniforme scolare si rechizite.De asemenea vrem sa infiintam o asociatie umanitara in acest sens. tel nostru este 0726422187 va putem da toate detaliile despre aceasta actiune pe care am initiat-o.

| andreea_2538 a răspuns:

Nu sunt din Bacaustraight face