| 15LupeanRad a întrebat:

Te poate lasa repetent sau corigent daca nu faci scoala online? (Clasa a 9a )

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi practic n-o să ai notele care se dau colegilor + lipsa prezențelor care duce la scăderea notei la purtare. așa că intră la orele alea că nu mori.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, fiindca vei fii pus absent, iar daca nu iti sustii examenele si lectiile, ramai repetent.

| LPCTSTR a răspuns:

Da, situatia si notele vor fi transferate in catalog, rezultand in cazul de fata in corijenta.