| Irina_9861 a întrebat:

In curând încep clasa a 9-a în Liceul Spiru Haret și ma frământa ceva : nu știu dacă se trec notele de la testele predictive în catalog?laughingDeci as fi recunoscătoare dacă cineva mi-ar putea răspunde la întrebare! big grin

2 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Buna,asta sta la latitudinea profesorului respectiv.La noi la liceu nu s-au trecut notele, si m-a dat decat teste la romana, mate si engleza
succes in noul an scolar

| EmHinoki a răspuns:

Hei happy. Si eu sunt in Spiru la mate'info si rezultatele testelor nu se trec in catalog happy. Ele sunt doar ca sa vada profu'/fa ce stiti xD.