| anonim_3775 a întrebat:

Imi dati si mie idei pentru. un referat "Un oras mai bun, o viata mai buna"... Ms mult! :*

5 răspunsuri:
| larysuk_2476 a răspuns:

Si mie mi-a dat profa sa fc unu! De 5 pag A4. Sincera sa fiu nici eu nu am idei, si trebuie predat maine! Oooof viata! Daca afli ceva sa-mi zici pe glamour_pixie2yahoo.com Plz ( lasa adre tau d mess ca sati zic noutati :* )

| larysuk_2476 a răspuns:

Si mie mi-a dat profa sa fac un referat de 5 pag despre un oras mai bun, o viata mai buna. Sincera sa fiu chair nu stiu cu ce sa te ajut...
Imi pare rau. Dar daca aflu iti zic! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iti dam. si chiar nu trebuia sa ne multumesti anticipat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încearcă aici: www.referate.ro
Multă baftă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa scrii despre poluare