| NumeUtilizator10000 a întrebat:

TPU, daca am media 9, 96 pe primul semestru cu 9, 98 pe al doilea semestru si media generala 9, 97 pot trece clasa? avand in vedere ca de la 9, 55 minim se da bursa.

11 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Puteam sa te mai tin nitel in suspans, dar hai. Treci clasa. De data asta.

| johnnny123 a răspuns:

Ești cumva la o școală secretă de super-dotați unde media minimă de trecere este 9.99? Iar directorul este cumva unul chel într-un scaun cu rotile și-l cheamă Charles Xavier?

După întrebările pe care le pui, nu cred că obții 9.96 nici dacă aduni toate notele fără să mai faci media.

| Speed99 a răspuns:

Oh, look at you, being so humble!

| deeeaqq a răspuns:

Voiai să te lauzi mai subtil, ăh?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ramai repetent laughing).

| teo530 a răspuns:

O sa ramai repetent pe clasa a 9 la p scoala de la NASAlaughing))

| ErzaScarlet11 a răspuns:

Normal ca treci clasa cu 9, 97. Este o medie foarte mare, practic ai zece la tot si 9, 50 la ceva. Depinde la ce te referi, in exameni media generala conteaza foarte putin

| DixieP a răspuns (pentru ErzaScarlet11):

De fapt voia sa se laude cu media pe care o are. laughing

| ErzaScarlet11 a răspuns (pentru DixieP):

Nu mi-am dat seama, dar ce spui tu are sens laughing

| StrangeFruit a răspuns (pentru DixieP):

rolling on the floor

| Satango a răspuns (pentru DixieP):

De fapt e troll.