| Gass93sv a întrebat:

TPU si voi aveti vecini nebuni din cauza carora nu puteti dormi? la mine in bloc pe una au dus-o la Psihiatrie ( zisa si Puderu ) si altii familie iubitoare se paruiesc pe hol. Imi vine sa o iau razna laughing.

5 răspunsuri:
| Crina268 a răspuns:

Vecinii mei sunt foarte rabdatorilaughing zilnic suporta rasete, muzica la volum tare, tipete si alte nebunii..respect pentru ei!

| AOLEVRIC a răspuns:

Imi pare rau pentru tine amice. In zona in care stau eu este foarte linistit, niciun om nu se cearta, toti isi vad de treaba lor, etc. Dar poate e mai bine sa ai vecini nebuni laughing decat sa auzi seara cum creste iarba (fel de a spune). Daca te deranjeaza intr-adevar eu zic sa nu ii bagi in seama si cu timpul o sa " te inveti" si nici nu o sa te mai " irite".

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca avem vecinii pe care ii meritam.
Daca incerci sa scapi de ei vei gasi altii identici.

| thegatekeeper a răspuns:

Din fericire, in blocul in care locuiesc eu este aproape intotdeauna liniste. Rar se intampla sa se incinga discutiile intre administrator si unii vecini in legatura cu platitul intretinerii sau alte taxe si chiar mai rar se intampla se se mai auda cate o manea dintr-un bloc vecin.