| LSMM a întrebat:

Transferul de la un profil la altul în același liceu sau de la un liceu la altul se plătește?

7 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Nu, nu se plătește.

| beatrice9849 a răspuns:

Nu se plateste, dar pentru mai multe detalii...um ar trebuie sa procedezi poti suna la secretariatul liceului.

| LSMM explică:

Ai greșit întrebarea. happy

| miTzuliK93 a răspuns (pentru LSMM):

Asa e, ai dreptate big grin, dar am sters posturile astea in urma cu o ora, ba chiar mai mult, si vad ca nu se actualizeaza. Optiunea de delete a posturilor e functionabila 100% sau e doar ca buton de aspect?

| LSMM explică (pentru miTzuliK93):

În momentul de față nu ai altă alternativă decât să înclini către a doua variantă. happy
Nu-i nicio problemă, oricum.

| GirlonFire a răspuns:

Din cate stiu, trebuie doar sa inveti foarte bine in primul semestru, ca sa te poti transfera. Stiu ca nu e nevoie de bani ca sa te transferi, dar nu e nicio problema daca vrei sa oferi mici atentiiwinking. Deci invata bine pe primul semestru! big grin

| Crrow a răspuns:

Nu! Nu se plateste decat daca te transferi in cadrul unui liceu privat!