| Etro a întrebat:

Trebuia sa duc o adeverință cum ca sunt apt la Ed. Fizică. Nu am mai dus acea adeverință deoarece mama nu s-a mai interesat iar acum medicul de familie este plecat. Se poate întâmpla ceva dacă nu o duc? Oricum am probleme medicale ce nu îmi permit sa fac ed. Fizică. Sunt în clasa a9a.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

- oricum NU faci sport online
- scutirea se acordă pe baza unei hârtii de la medic pe care tu o să o duci la scoală când o să mergi, fizic, la cursuri