| talisman10 a întrebat:

Trebuie sa fac o compunere despre o ora de sport da nu stiu cum sa incep va rog imi dati o idee. Cea mai buna idee preimeste funda.

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

Nu e ceva greu, dar trebuie sa stii straight face ce faci la ora de sport uite eu as incepe asa:
dupa terminarea orei d e... am o ora de sport cu profesaora mea... unde ne ducem la vestiare ne schimbam si intream in sala. Aclo incepe antrenamentul fizic: sarituri, genofklexiuni. flotari,. la sfarsitul antrenamentului fetele stau pe banca/saltele/fac gimnastica/joaca volei. iar noi baieti jucam fotbal sau.(ce faceti voi, daca esti baiat) dupa termianrea orei ne ducem inapoi in vestiare ne imbracam si plecama acasa
sper ca te-am ajutat

7 răspunsuri:
| TedMosby a răspuns:

Mai sunt doar 2 minute pana cand calvarul se va incheia, iar buna dizpozitie va incepe.In 2 minute, problemele de fizica vor fi doar o amintire..., voi alerga spre lumina magica a salii de sport, locul unde orice este posibil.
-(Numele tau), haide la sport! Ora de fizica s-a terminat!
Prietenul meu cel mai bun ma trezise din amorteala placerii imaginare.Insa...in scurt timp avea sa inceapa placerea reala datorata miscarii in mod liber si independent. Sper ca este destul de bun acest inceput.

| DaDuSH a răspuns:

Ms de fundita big grin

| misu62x a răspuns:

Eu si colegi mei mergem la ora de sport. M-ai contiuna si tu

| misu62x a răspuns:

Eu si colegi mei mergem la ora de sport profesoru ne pune sa alergem de 3 in jurul sali.acum contimua tu

| talisman10 explică:

N-ai pentru ce poti sa-mi dai o poveste in engleza despre un cavaler negru care se lupta numai noaptea si iti dau iar fundita sa fie lunga te rog

| Ana_Maria_Druc_1980 a răspuns:

Era o zi frumoasa de vara.Eu cu colegele|colegi ne-am pornit pe terenul de folbal din spatele scoli.

| Ptm_Alina_1977 a răspuns:

Si eu am de facut o compunere despre un concurs de sport, cu foarte multe verbe la imperfect -.-' va rog am nevoie de raspunsuri pana in seara aceasta!

Va pup o zi faina in contunuare :*