| nicolici a întrebat:

Trebuie sa fac un anunt ( de ex: vand masina nu stiu cum...bla bla ). Idei, poze >:?

3 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Depinde ce vrei sa vinzi,un exemplu ar fi ca eu,vreau sa vand o masina, incep cu anul fabiricatiei, toate dotarile ei, si cu o poza care sa o descrie(ai grija din ce unghi faci fotografia)in asa fel incat cel care iti vede tie masina sa fie cat-de-cat multumit de ea, la sfarsit nu uita sa pui un numar de telefon unde poti fi contactatahappy! Sper ca te-am ajutat. Funda?