| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa fac un proiect in ppt la romana despre tema familiei! Am ales sa vorbesc despre morometii! Cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| Aliutza a răspuns:

Nu ne-ai spus ce subiecte trebuie sa tratezi, mai exact. Inspira`te de aici http://www.scribd.com/doc/27262444/Morometii-Rezumat-Vol-I-Si-II-Ro

3 răspunsuri:
| Sebby a răspuns:

Daca alegeai 'Mara' te ajutam eu big grin

| anirod a răspuns:

Trebuie s scriu ceva despre tema familiei dupa care ceva despre tem familiei in morometii...o scena saau stiu eu...m-am gandit s fac si o sceneta cu o parte dintr-o scena daak imi sugerati ceva? citate. ceva in gen.trb sa am 10 slide-uri cum mai multe poze si mai mult invatat, de spus! sa fim caat mai realisti!

| Cozminca a răspuns:

Ce zici? nu vrei sa te ajut eu?laughingrolling on the floor