| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa mergem maine la scoala?

9 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Eu merg luni la 9 dimineata, stau in Timis...straight face ..deci nu cred ca se merge maine! big grin

| guardian18angel a răspuns:

Suna la secretariat si intreaba mai bine ca sa stii sigur. Fiecare scoala face dupa cum considera ca e mai bine. Totul e decis de director.

Era mai bine daca faceai un drum pana acolo astazi, dar... o sa fie deschiderea. Orele in sine incep pe luni.

| PattyC a răspuns:

Nuuuu luni trebiue ei bine asa este la noi nu stiu cum e la tine

| Akemi a răspuns:

NU nu merge nimeni maine la scoalalaughing Luni la ora 9 se prezinta toti elevi in fata la scoala:*
Funda?puppy dog eyes

| Trandafirulpasiunii a răspuns:

Toate scolile incep luni pe 17 septembrie 2012.

| PaulDaan a răspuns:

Depinde de la scoala la scoala

| Adelutza24 a răspuns:

Nu luni trebuie, cred:*:*:*