| BeT a întrebat:

Trecutul sau Prezentul, denota adevarata identitate a Omului?

Răspuns Câştigător
| andreiuuutza a răspuns:

Intotdeauna prezentul te reprezinta.Nu conteaza cine ai fost, conteaza cine esti.

7 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Amandoua.sunt vitale pentru a decsrie una pe alta.nu poate fi una fara cealalta

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Cred ca amandoua.Chiar daca in prezent esti un alt om, totusi nu esti schimbat 100%

| Betty18 a răspuns:

Eu cred ca important este cine si ce esti in prezent, trecutul ramane doar o amintire frumoasa sau pentru unii mai putin frumoasastraight face

succes

| Farcas a răspuns:

Prezentul iti arata adevarata identitate. Ii posibil ca in viitor sa fi fost un alt om dar sa te fi schimbat cu timpul.

Răspuns utilizator avertizat
| emilia21 a răspuns:

Eu zic ca prezentul conteaza mai mult, si iti arata adevarata identitate.Trecutul ne ajuta acum sa nu mai facem acealeasi greseli ca si atunci, dar putem sa zicem ca si trecutul conteaza putin.

| ๑•ิ.•ั๑copilashroz๑•ิ.•ั๑ a răspuns:

Atat prezentul, cat si trecutulwinking

Întrebări recente