| Mara_6085 a întrebat:

Un caine chow chow poate trai si afara (in curte). Imi dores foarte mult unul si vreau sa stiu daca traiesc si in curte sau doar in apartament. Dau funda! Vreau raspunsuri

Răspuns Câştigător
| biencushh a răspuns:

Eu am un chow chow si il tin in curte.deci DA poti sa il ti afara... sper ca am fost de ajutor Funda?

| Mara_6085 explică (pentru biencushh):

Si noaptea il tii tot in curte sau il iei in casa?
ma gandesc ca o sa-i fie frig sau ceva in ciuda blanii dese ale lui.

3 răspunsuri:
| biencushh a răspuns:

Eu am un chow chow si il tin in curte, deci DA poate trai si afara fara nici o problema