| anamaria82726 a întrebat:

Un profesor a incalcat un punct din regulamentul cu protectia muncii. La cine mai exact din scoala trebuie sa atrag atentia legat de ce a incalcat profesorul respectiv?(avand in vedere ca respectivul nu remediaza)

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=oficiul+pentru+protectia+muncii
http://www.itmbucuresti.ro/
inspectoratul teritorial de munca

nu stiu in ce domeniu lucrezi, DAR NU IL LASA, daca se intampla un accident si tu puteai sa il previi nu o sa iti ierti toata viata, iar daca chiar tu esti victima, CU ATAT MAI MULT!

| Speranta12 a răspuns:

La seful lui. Adica la director. Dar eu zic sa vorbesti cu el direct si sa nu-i iei painea cea de toate zilele de pe masa la profesor oricat ar fi gresit...

| anamaria82726 explică (pentru Speranta12):

Le am atras atentia la ambii directori pe mess si m au blacat..doamne fereste

| armiaso a răspuns:

Ii atragi atentia in mod civilizat si amical, daca nu remediaza problema, directorului scolii, daca nici el nu remediaza problema, inspectoratului scolar, daca nici ei nu remediaza problema, ministerului, s-a.m.d.