| Stefanx56 a întrebat:

Un site/ program unde pot realiza un logo sau design-ul pentru o eticheta la un produs?

5 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Canva

| andreidmbm a răspuns:

Pentru logo/eticheta sau orice tine de imagini in format vectorial, recomand Corel sau Illustrator. (Photoshop e pentru editare si creare de imagini nevectoriale).
Un soft gratuit open-source ar fi Inkscape. Corel sau Illustrator e pe bani.

| vilaflorin a răspuns:

Adobe Ilustrator happy

| AndreiSingurul a răspuns:

Photoshop

| DinoTh5P a răspuns:

Daca vrei sa te apuci serios de treaba ar trebui sa incepi cu studiul a ceea ce inseamna design grafic, logo design, studiu de software (recomand pachetul Adobe), sa studiezi trend-uri si apoi sa incepi sa faci cateva schite care sa le incarci pe un site de vanzari sa vezi si tu parerile celorlalti designeri.
Poti incepe cu cateva idei chiar de aici:
https://graphicbull.com/started-vector-illustration-10-easy-steps/
Spor!

Întrebări recente