| Aly11316 a întrebat:

UNAGE, facultatea de arte din Iași, este cineva student acolo? Sau a fost? As vrea niște detalii mici despre facultate, cum e ea dispusa...profesorii cum sunt. Va rog mult...am nevoie

6 răspunsuri:
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

happy Cu siguranță, e frumos big grin, dar nu am fost. laughing

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru Aly11316):

Măcar am încercat, big grin ai putea să apreciezi asta. happy Șansele ca cineva de acolo să vadă întrebarea asta și să te și ajute sunt destul de mici. "Încercarea moarte n-are", știi vorba happy