| yasemin_1970 a întrebat:

Unde as putea gasi -modele de subiecte? am citit mai multe pe net despre stoma.eu sunt la filo, vin cls XI, am vazut ca trebuie biologie cls XI ceea ce eu numai fac deloc, apoi chimie clasa X si XI.Nu mi frica de examen, sunt sigura ca daca invat o sa il trec, dar as vrea niste modele de subiecte dupa care sa ma orientez si daca se poate cat mai multe informatii despre stoma.Nu cred ca e chiar asa de greu! Off dar nu sunt sigura daca vreau stoma, mama ma tot sacaiesad Astept informatii.Multumesc.

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Uitați, dragi utilizatori, negru pe alb, dezavantajele unui profil de uman.

| TeoPT a răspuns:

@Jelli
N-ai înțeles. Vroiam să zic că alegerea unui profil de uman limitează considerabil alegerea opțiunilor pentru facultate în cazul în care nu ai chiar o înclinație deosebită spre limba română și materiile celelalte de la uman, sau vrei să te răzgândești mai târziu în această privință - nu mai poți da înapoi. Am zis eu ceva, cum că îți ironizez materiile preferate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30, poftim \happy? Stii ca si la real sunt tampiti. Si oriunde, dar nu ironiza materiile mele preferate.

Si totusi, sa mor de am inteles ceva din intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30, mi se parea ca o ironizezi pe tipa asta care scrie cu picioarele parca, ca si cand cei care dau la un profil mai slab precum uman sunt asa. Scuze, te-am inteles gresit.

| yasemin_1970 explică:

Si pana la urma nu mi-ati dat nici un raspuns. Vroiam -modele subiecte stoma- am scris destul de clar,nu inteleg de ce va bagati in seama daca habar nu aveti despre stomatologie si in plus nu vad nici o informatie legata de stoma! As putea si eu sa jignesc dar nu ma cobor la nivelul tau Jelli, sunt sigura ca m-ai bate cu experienta.Dar tie nu ti se intampla niciodata sa gresesti atunci cand scrii ceva si esti grabit/a? Intr-un final, greseala mea a fost!