| Soinlove a întrebat:

URGENT! Am de scris o compunere de 200 cuvinte despre nimicnicie (nothingness) pentru un curs la engleza! Nu stiu ce sa scriu! Aveti cateva idei?

3 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Nu ai voie sa scrii intrebari care ajuta la rezolvarea temei, imi pare rau. Incearca sa scrii pe google si sa te documentezi, apoi pui toate "dovezile" impreuna.

| Soinlove explică (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Daca gaseam raspuns, nu mai scriam aici. nu sunt nici prima, nici ultima care cere ajutor la teme.

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns (pentru Soinlove):

Si daca vei primi sa zicem aceasta compunere la un examen ce vei face? Vei scrie pe TPU? Incearca si sigur vei reusi, daca vrei sa reusesti!