| TaNn0 a întrebat:

Urgent! Nu stiu sa fac probleme de matematica geometrie! si am teza peste 1 saptamna nu stiu ce sa fac! ajutati-ma dau

Răspuns Câştigător
| Diianna05 a răspuns:

Hmm.ar trebui sa rogi pe cineva sa iti explice sau roga.i pe parintii tai sa te duca la cateva ore de meditatie. Primu pas pe care ar trebui sa.l faci tu ar fi sa inveti formulele si teoremele pentru ca majoritatea problemelor au la baza rezolvarii lor aceste formule.

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Amice, ţi-am spus încă ieri să mă contactezi pe mess, să-mi spui în ce clasă eşti şi să încercăm să te ajutăm.

| TaNn0 explică:

Salut.Sunt clasa a 7a da-mi id tau sa ne contactam corolav!