| Skylimit a întrebat:

URGENT! Salut, am nevoie sa stiu ce dificultate va fi la evaluarea nationala clasa a 8-a? Dau examenul astazi la romana? Va fi aceeasi dificultate cu cea de la simulare?

4 răspunsuri:
| razboinicu2016 a răspuns:

Salut,nu ai de unde sa stii ce dificultate va avea examenul.Peste 1 ora o sa aflam amandoi cat de e de greu.Multa bafta!

| razboinicu2016 a răspuns (pentru razboinicu2016):

Cat e de greu*

| Skylimit explică (pentru razboinicu2016):

L-am dat. era exact la fel ca si la simulare. Fara nuvela, basm, fabula, pastel... etc...Sti si tu.

| TheLie a răspuns:

Pai depinde... daca au fost note mari la simulare inseamna ca examenul va fi greu, daca nu au fost note mari examenul va fi usor.