| Ela_8933 a întrebat:

URGENT! Trec in clasa a 10a si sunt la profil tehnic-designer vestimentar dar nu imi place, si vreau sa ma transfer la alt liceu profil uman-filologie-limbi straine. As vrea sa stiu cand este perioada de transfer si daca trebuie sa dau vreo diferenta?

Răspuns Câştigător
| zacrazy a răspuns:

In mod normal trebuie sa dai diferente. Informatiile cele mai sigure le poti afla de la secretariatele scolii de la care / la care vrei sa te transferi.

Bafta!

2 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Gandeste-te in perspectiva. Eu nu cred ca e miscare buna.

| εїз a răspuns:

Nu, nu trebuie să dai nici o diferenţă, trebuie doar să iei dosarul de la liceul care ai fost, şi să îl duci în partea unde vrei să te muţi, dar întâi trebuie să vorbeşti cu directorul liceului, ambelor liceuri.
Pa, pa