| AcoloUndeViselePleaca a întrebat:

V-a ajutat politia pana acum sa rezolvati ceva? un conflict? o problema?
Cand nu mai stiati ce sa faceti, a venit politia si v-a salvat viata?

10 răspunsuri:
| Cortex a răspuns:

Niciodata

| AcoloUndeViselePleaca explică (pentru Cortex):

Atunci oamenii care nu au aparare ce sa faca?; 3

| adybutterfly a răspuns (pentru AcoloUndeViselePleaca):

Persoanele care nu au "aparare" nu vor sa o dezvolte, este usor, protectie, compatimire, ajutor de orice fel poti primi de la oricine, mai putin de la acesti mitocani, care se considera autoritari si in pat cu nevestele, nu stiu genul feminin cum e, dar am intrat in contact cu multe persoane, dar nu difera asa mult caracterul lor. Din intamplarile mele, sincer o spun, mai mult te ajuta un necunoscut! o seara placuta la toate lumile si un inceput de saptamana excelent!

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Nu vreau sa par malitioasa, insa intrebarea ta ma duce cu gandul la America, Anglia, Germania, nu Romania.

| LordBolton a răspuns:

big grin sa ma salveze politia in Romania ma apuca rasul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz, era mai mult sa imi strice viata, nu sa mi-o salveze rolling on the floor.

| Ceriik a răspuns:

Nu,sunt doar niste paraziti si nu le pasa de viata noastra.

| adybutterfly a răspuns:

Loool laughing)))))))) asta e tare, da in Spania(guardia civila), in Germania actual, dar in Romania ma apuca rasuuuuuul

| mirciu1234 a răspuns:

Nu niciodata nu mi s-a intamplat.