| AvalohAlyn a întrebat:

V-au placut anii de liceu? Sau va plac? De ce?

Răspuns Câştigător
| CVane a răspuns:

Nu imi plac,prostiia e preponderenta, manele peste tot, o lipsa uriasa de respect fata de profesori, de ore, si de orice in general.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-au placut foarte mult..in fiecare zi era ceva nou, ceva neasteptat...in liceu plangeai, radeai, aveai prieteni. faceai prostii, chiuleai.o adevarata aventura

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Cu rele, cu bune, sunt ani foarte frumoşi şi o viaţă bună de care nu mai dai după. happy

| Niculaiai a răspuns:

Pentru ca iti faci prieteni si poti sa fi tot mai fericit zi de zi