| anonim_4396 a întrebat:

Va doriti sa aveti multi bani? De ce? Ce ati face cu ei?

Răspuns Câştigător
| king4aday a răspuns:

Cine nu? happy In primul rand m-as duce in spatiu, as vrea sa vad planeta de la distanta. Dupa asta as vizita fiecare tara. I-as ajuta pe cei de varsta mea, care au talente deosebite dar nu au posibiliatea materiala pentru a progresa. Mi-as face o colectie imensa de discuri vinyl cu formatiile preferate. As deschide o scoala de muzica. As cumpara un munte, departe de orase si m-as muta acolo. In varf as face un observator astronomic, iar la poalele muntelui mi-as face casa... cam atat. laughing

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

De ce oare intrebarea e la educatie si cultura generala?

| Malvina24 a răspuns:

Sa nu te superi ca am intrebat!

| mgtow a răspuns:

Eu ma multumesc cu salariul pe care il am si traiesc bine cu acesti bani mai multi nu imi trebuie.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da. I-as cheltui happy

| andrei95 a răspuns:

Mi-as dori sa am bani cat sa traiesc cat de cat decent...stii vorba aceea "banii nu aduc fericirea"