| anonim5491 a întrebat:

Va rog am nevoie la geometrie de teoreme despre paralelism perpendicularitatea tot ce se poate ..nu imi plk de loc geometria si pur si simplu am un deficid la teoreme din pacate nu mai am caietul si am nevoie neaparat pana cand incepe scoala sa imi fixez rationamentul geomtric ceva niste teoreme care credeti ca ma vor ajuta unele care nu trebuie sa scape axioma
pralelelor orice dau funda pentru cel mai bun raspuns as da 10 fundite mrg

3 răspunsuri:
| boris6288 a răspuns:

Fara teme de rezolvat