| Maryaela a întrebat:

Va rog, daca pueti, sa imi spuneti si mie cum pot sa pun o poza la mine pe profil aici! Pentru ca eu doar ieri sau alaltariei am devenit membru si nu stiu prea multe pe acest site! va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| alma1115 a răspuns:

Dai la editare profil si iti pui poza

2 răspunsuri:
| Malo a răspuns:

Buna Maryaela si bun venit pe TPU big grin Daca te uiti in stanga paginei ai o optiune Editare profil. La Editare profil, jos de tot ai Selecteaza imagine profil. dai la browse si iti alegi o imagine de la tine din calculator. Sper ca ti-a fost folositor raspunsul meu happy Bafta

| Nolimit9878 a răspuns:

"Editare profil"( in partea stanga a comp, in chenarul rosu), ultima cerinta de jos "Selecteaza imagine profil", "Choose"(alegi foto) si "Salvare profil". funda?