| bianca15 a întrebat:

Va rog frumos de unde pot gasi rezumatul la Piciul de Alphonse Daudet si Steaua Sudului de Jules Verne...Imi trebuie neaparat si nu le gasesc... funda:X

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Aici gasesti primul rezumat, insa te sfatuiec ca acestea sa constituie doar o sursa de inspiratie pentru tine.
http://www.referat.ro/referate/Piciul_de_Alphonse_Daudet_109e8.html

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Citeste cartile, fa rezumatele, pune-le pe net si tine minte unde le-ai pus ca sa le gasesti.