| AlinaHoran a întrebat:

Va rog frumos din tot sufletul meusadsadsad ajutati-malaughing. Nu prea le am cu franceza! Iar eu nu am fost azi la scoala deoarece sunt bolnaavaacrying iar acum pe mess am aflat de la o colega ca avem pentru maine o scrisoare in franceza, iar daca nu o facem ne pune 4 in catalogul provizoriu iar apoi in catalogcrying. Acum nu pot sa ma concentrez deloc, am o migrena de nu mai pot sadcryingcrying. Va rog sa ma ajutati cu scrisoareacrying. Dupa cate mi s-a spus de la colega mea avem de facut o scrisoare catre un prieten, prietena, verisoara, verisorlaughing, in care sa spunem cum ne-am petrecut vacanta de vara! Eu am fost la sfarsitul lui august 4 zile la mare in Costinesti si la o nunta, am mai fost la munte ( ca sa stiti, poate va ajuta in scrisoarehee hee, daca vreti sa ma ajutatibig grin). Dau funda, dar va rog frumos sa ma ajutati:X:X:X:X:X:X O sa va fiu datoare cryingcrying
multumesc anticipat!:*:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana. (ce nume vrei)
Les vacances d'été ont été dans les montagnes. Il était très gentil! J'ai passé un bon moment. Je suis allé sur la montagne en téléphérique et si'ai apprécié le beau temps.
Je suis allé avec ses parents et de la mer. J'ai nagé dans une écume de mer à travers laquelle, si elle est combinée avec une marine de haute mer.
Ce séjour a été merveilleux!

4 răspunsuri:
| Iasmiine a răspuns:

Bonjour. J'espère que vous allez bien. Je vous dis ce que si'ai fait pendant l'été. A la fin des vacances, j'ai eu quatre jours de mer et un mariage de montagne. J'ai eu l'minune. Tu ce que vous avez en vacances? Bienvenue Georgy

Asta e scrisoarea pentru prietena/ul tau :*.
Sper ca te-am ajutat :*
Fundabatting eyelashes?

| valutzza a răspuns:

Kauta pe net srisorii in franceza si daca nu gasesti adauga si pentru prietenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu trebuie sa fac la fel