| Cassey a întrebat:

Va rog sa imi dati exemple de cateva scenete de Haloween care sa aiba in componenta:
-doua personaje:vampir si vrajitoare
-fara multe accesorii
-sa fie scurta(de 3-5 minute)

Am nevoie pana MIERCURI, 23.10. 2013 sau JOI, 24.10. 2013 va rog mult de tot... vreau sa primesc raspunsurile urgent, pentru ca trebuie sa selectionez pentru. saptamana viitoare de Halloween. Funda(pentru cei care merita...)

2 răspunsuri:
| gabyytzu233 a răspuns:

Un vampir care ataca un om normal si acesta se transforma in alt vapir, iar cand acestia vor sa atace alt om, ei se transforma inapoi in oameni ( acel om era un vrajitor/vrajitoare)
Te-am ajutat? funda daca da te rog

| Cassey explică (pentru gabyytzu233):

Imi pare rau...a trecut timpul.Trebuia sa am sceneta pentru joi...