| SkyLLz a întrebat:

Va salut. Ce inseamna VE?
Pe foaia de la banca unde este cardul lipit sus dreapta este adresa completa.
In fata numelui scrie VE. Ce inseamna? Nu face parte din numele parintilor... ce sa fie oare? Multumesc

Răspuns Câştigător
| asperger3 a răspuns:

Visa Electronic?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este tipul cardului Visa, respectiv Visa Electron.

| SkyLLz explică (pentru Ioandelasal):

Iti multumesc frumos!

| Lucian4 a răspuns:

Poate nu-ti dai seama dar nu va sti nimeni de pe TPU ce prenume are un parinte de al tau.
Cardul primit este pe numele al unui singur parinte, nu al parintilor (amandoi)
-poate in fata numelui este prenumele unui parinte (VE)

| SkyLLz explică (pentru Lucian4):

Nu face parte din numele parintilor. m-am referit nici din al mamei nici din al tatei. imi dau seama ca, nu pot fi ambele nume.
multumesc. sper sa gasesc raspunsul happy

| Lucian4 a răspuns:

Cu placere