| SportBoy a întrebat:

Voi ce faceti in scoala altfel? happy

8 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Probabil se organizeaza excursii, chestii de vizitat si altele plictisitoare.
La noi se face o excursie de 2 zile thinking

| SportBoy explică (pentru Evolution):

Frumos! Distracție plăcută!

| Evolution a răspuns (pentru SportBoy):

Mersii, păcat că nu mă duc, am şcoala de şoferi şi atunci probabil o să am examenul şi nu vreau să îl pierd laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi iau scutire pe toata saptamana si stau acasa.
Tu?

| SportBoy explică (pentru anonim_4396):

Păi este stabilit doar pe vineri când ne ducem la Parc Aventura Măgura love struck

| Vi003 a răspuns:

Mai mult in scoala si daca timpul o va permite, iesim la iarba verde, un fotbal pe dealul din apropiere nu strica nimanui. E programat si-un concert la Filarmonica, sunt cativa doritori, o muzica de calitate face bine unui psihic ravasit de atata invatatura. happy

| alice31 a răspuns:

Mergem la cinema, ne plimbam cu bicicletele, activitati sportive. Sper ca te-am ajutat! happy

| Hyunakim a răspuns:

Eu vizitez licee :3 funda? :O3