| Claudiu_Mateas_1985 a întrebat:

Voi ce spuneti despre sfarsitul lumii?

6 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

E un rau necesar.

| adrew a răspuns:

Daca o sa vina cred ca o sa fie foarte spectaculos, as vrea sa mor printre ultimii ca sa pot urmari cit de cit ce se va intimpla

| ScheißeBeMine a răspuns:

Bullshit

| Petruţa98 a răspuns:

Sincera sa fiu nu cred ca a sa vina asa de repede. numai Domnul va sti cand va veni sfrasitul lumii nici un om normal nu poate sa zica cand se va intmpla

| elenuyzy a răspuns:

O0 sa vina intr-o zi dar nu in 2012. doar Dumnezeu stie cand va fi, asa ca nu ar trebui sa credem " cercetatorii". daca era dupa ei, am fi murit deja de vreo 4-5 ori. sau poate am murit dar n-am observat laughing