| MCRgurl a întrebat:

Voi la cate ati ramas corigenti? Eu doar la mate.

8 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

La nici una.

| vlad89c a răspuns:

4.25 iti iese, nu mai poti face nimic? sa iti dea acolo ceva. pe primul cat ai?

| vlad89c a răspuns:

Cu inca un 6 la mate iti iese 4.5!

| MCRgurl explică (pentru vlad89c):

Pai da, dar hai sa-ti spun povestea intreaga sa intelegi DE CE nu mai pot face nimic.Am o nemernica de profa de mate care a avut-o si fratemiu.Si fratemiu se saturase (apropo respect pentru fratele meu pentru ce i-a facut) si i-a facut zile fripte, si dupa ce si-a dat corigenta dintr-a opta i-a zis:"na fa da-te dracu c-am scapat si de tine" si de cand a aflat ca suntem fratii ma omoara cu zile! Si in plus, eu nu inteleg nimic din ce explica ea! La celelalte materii am mediile de 8-9, poate la romana imi iese 6-7 pentru ca m-am certat cu profa, ca incepuse sa ma scoata din sarite dar in rest am note bune! Si deci nu, nu mai am ce face.

| vlad89c a răspuns (pentru MCRgurl):

Pai ar trebui sa te muti... daca poti.

| DyaNa1337 a răspuns:

La nimic, niciodata, cat de prost sa fii sa ramai corigenthee hee