| Fabiano21 a întrebat:

Buna, am o intrebare pentru cei care au ramas corigenti in clasa a 12 a. A fost greu? Am ramas la mate si desi am invatat sunt stresat. Ati trecut "pe ochi frumosi"?

Răspuns Câştigător
| Alverto a răspuns:

Neah, de când cu camerele de supraveghere și modernizarea profesorilor nu mai poți trece pe ochi frumoși.
Daca ai învățat, faci foarte rău că te stresezi, din cauza emoțiilor vei uita multe în ziua cu pricina. Mâine sau zilele astea trebuie să ieși neapărat cu câțiva prieteni sau cel mai bun prieten sau cu cine vrei tu undeva prin parc, cumpără o pizza, distrează-te și mai repeta foarte puțin seara înainte de culcare, in felul asta vei fi mai relaxat.

| Fabiano21 explică (pentru Alverto):

Am mai ramas la mate in a 9 a dar dupa ce am dat proba scrisa profa de mate ne-a zis ca ne pune 5 si daca vrem sa ne mai marim media sa dam si oralul dar acum am alta profa. Multumesc mult pentru sfaturi

| Alverto a răspuns (pentru Fabiano21):

Am înțeles.
Mă bucur că am fost de ajutor.