| justAgirl_8912 a întrebat:

Voua vi s-a spus la liceu (nu la toti) sa faceti vreun desen despre drepturile copilului, daca da spuneti-mi cum era exact... drepturile copilului si mai ce, ca mai imi spusese profa si drepturile nu stiu cui in afara de cele ale copiilor.Eu v-am intrebat acum, dar nu stiu sigur daca este numai in dobrogea genul asta de concurs, deci daca sunteti din vreun liceu din dobrogea si vi s-a spus de concursul asta spuneti-mi si mie cum era tematica mai exact, as aprecia gestul...

2 răspunsuri:
| Ioana666lore a răspuns:

Pai deseneaza un glob pamantesc cu oameni care se tin de maini an jurul globului si scrie drepturile copilului cu ar fi dreptul la o viata decenta

| justAgirl_8912 explică:

N-am intrebat ce sa desenez ...am intrebat care era tema mai exact...