| PaulDaBoss a întrebat:

Voua vi s-ar parea corect ca in perioada de 15-30 Aprilie sa se faca scoala sambata ca cica pentru recuperarea zilelor de 2 si 3 Mai?

10 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Hai nu-mi aminti.Normal că nu e corect de ce să venim la scoală in weekend? Si doar pentru 2 sau 3 zile..Plus că majoritatea au probleme cu trezitul asa că votez contra.

| buffa a răspuns:

Nu! nu sunt de acord

| Florincrap a răspuns:

Eu as prefera...dar numai daca e pentru meditatii, sunt olimpic...
On-topic:Exista o "portita" ca sa nu recuperam sambata, ceea ce nu e normal pentru scoala:accelerarea orelor. Adica sa facem 2 lectii intr-o ora.

| WoKy a răspuns:

Ar fi o solutie.
Dar totusi, poate fi asta doar la nivel de judet/scoala/liceu, deoarece eu la mine la liceu nu am auzit din astea. Deci presupun ca nu!

| WoKy a răspuns:

Revin si zic ca nu e nromal, dar se pare ca e ordonanta de Guvern.
Astia vor sa ne faca Doctori ce dracu!

| RememberToSmile a răspuns:

Nu mi se pare deloc corect! Dupa ce ne-au luat o saptamana de Paste, nici vacanta de vara nu mai are 3 luni asa cum stie toata lumea ci 2 luni si o saptamana avand in vedere ca se termina in 20 iunie si incepe in 8 septembrie. Daca cei de la minister continua tot asa, o sa mergem si in ziua de Craciun la scoala!crying

| XatomisX a răspuns (pentru RememberToSmile):

Eu pe 1 iulie i-au vacanta sa ca e bine de tine

| Kapkha a răspuns:

Nulaughing pentru ca dc sa recuperam noi daca aia neau dat liber
E vina lor rolling on the floor

| Gogea_Adrian_1998 a răspuns:

Da cine vine sambata?

| lumpy123 a răspuns:

Nu mi se pare corect

Întrebări recente