| mariukmaria64 a întrebat:

Vreau informatii despre liceul V. Alecsandri (Bacau) profilul mate info intensiv engleza pls e urgent cate ore de mate romana engleza etc fac si daca e greu

1 răspuns:
| DragosIsb a răspuns:

Eu voi merge la profilul acesta din toamna big grin. Exact la liceul V.Alecsandri (bacau). E un profil putin mai greu dar nimic de speriat big grin. nu prea ai treaba cu latina. dar in rest cam toate obiectele le faci big grin. si cine stie daca vii acolo sigur vom fi colegi de clasa big grin. Sincer nu stiu cate ore de mate rom se fac. parca 4-6 de engleza si ca in generala romana si mate :d. dar nu stiu sigur big grin