| lololalalololala a întrebat:

VREAU SA COMENTATI DOAR DACA ATI AVUT UN ASTFEL DE CURSwinking
Trebuie sa invat engleza urgent... Am vazut anumite site-uri cu cursuri in care o poti invata in 20-30 de zile cu aprox. 50 de lei. Sunt bune? Chiar pot invata asa de repede? Pe care mi l-ati recomanda?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti dai seama ca mai mult decat niste chestii absolut de baza nu vei invata in 20 zile ca e imposibil sa inveti sa coversezi intr o limba straina intr un timp atat de scurt

| lololalalololala explică (pentru suntserios):

Imi pare rau dar nu e rasounsul pe care il cautam! am zis sa comenteze doar cel care l-au avut. asa isi poate da oricine cu parerea...merci oricum

| Petru26 a răspuns:

Sfatu-l meu e sa inveti singur. Sunt multe cursuri pe net si fisiere audio. Nu merita sa platesti.