| GogosikaInfuriata a întrebat:

Vreau sa ma apuc de invatarea limbii italiene, ce cursuri imi recomandati? De pe net ma refer, cele care ofera si nu stiu ce diplome. Care a-ti mai recurs la asemenea metode pentru invatarea unei limbi? happy Multumesc

1 răspuns:
| ioanaaa_5101 a răspuns:

Draga mea sa stii ca limba italiana este foarte usoara si asemanatoare cu romanabig grin. Cel mai bine ar fi sa ai pe cineva care stie limba si sa vorbiti doar italiana big grin.Este foarte usorwinking, asa am invatat si euwinking. Cu internetul nu este asa de bine deoarece acolo cuvintele au o denumire si italieni vorbesc altfel putin diferit acum tu stiibig grin