| Justmeale2345 a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la olimpiada de geografie dar profesorul meu nu vrea sa ma inscrie din motive personale. Pot sa ma inscriu singura sau sa ma inscrie alt profesor care nu e de geografie (ex. diriga, care e de engleza)?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si care sunt acele motive?

| Justmeale2345 explică (pentru Violleta2022):

Isi da doctoratul de 100 de ani si mereu zice ca nu are timp pentru pregatire

| Violleta2022 a răspuns (pentru Justmeale2345):

Daca este decizia profesorului sa nu se mearga la olimpiada fiindca nu a adunat mai multi elevi, sau nu are timp sa va pregateasca, ca-i din timpul lui personal, este decizia profesorului.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu cred că poți, el trebuie să îți fie profesor îndrumător