| Mazarro a întrebat:

Eu trec in clasa a 11, si vreau sa ma transfer la alt liceu, din alt oras.Am fost azi aici la liceu si mi-au zis ca trebuie sa iau acceptul de la liceul unde vreau sa ma duc si sunt ca si transferat.Maine o sa ma duc la liceul unde vreau sa ma transfer si vreau sa stiu cu ce acte/cerere trebuie sa ma duc la ei!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa ti spuna de la liceul de unde pleci ce acte,
nu trebuie cine stie ce acte : cererea de transferare s icam atat, daca te lasa liceul tau sa pleci( fapt care e mai greu pentru ca liceele nu vor sa piarda elevi pentru ca iau o anumita suma pentru fiecare elev) at iti iei foaia matricola de la vechiul liceu, o adeverinta cu mediile si cred ca cam atat